Najnowsze fotki, które właśnie pojawiły się w mediach społecznościowych Jarosława Bieniuka oraz jego ukochanej, Zuzanny Pactwy sugerują, że para świętuje ważny dzień. Fani są zachwyceni i życzą im jak najlepiej. O czym mowa?

Jak wiadomo, Jarosław Bieniuk jest piłkarzem należącym do reprezentacji Polski. Z Anną Przybylską, zmarłą w 2014 roku w wyniku przegranej walki z nowotworem trzustki tworzyli wspaniałe małżeństwo i doczekali się trójki dzieci – Oliwii, Szymona i Jana. Śmierć aktorki była szokiem dla wszystkich.

Po śmierci żony sportowiec znalazł się w bardzo burzliwym i medialnym związku, pełnym kłótni z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się syna. Ta kontrowersyjna relacja została jednak zażegnana i od roku piłkarz pozostaje w związku z Zuzanną Pactwą, z którą tworzą zgrany duet.

Para świętuje ważny dzień!

Dotychczas zarówno Jarosław Bieniuk, jak i jego partnerka Zuzanna Pactwa nie publikowali wspólnych zdjęć - widziano ich na mieście, lecz sami tego nie pokazywali. Ostatnio jednak zrobili wyjątek!

Z okazji pierwszej rocznicy ich związku zamieścili na swoich Instagramach wspólne fotki, a fani nie mogą się na nie napatrzeć. Posypały się pozytywne komentarze z mnóstwem najlepszych życzeń.