Najnowsze fotki, które w swoich mediach społecznościowych opublikowała prezenterka Paulina Sykut - Jeżyna robią w sieci prawdziwy szał! Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu - każdy powinien to zobaczyć!

Paulina Sykut - Jeżyna bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych prezenterek oraz dziennikarek w Polsce. Kobieta od samego debiutu na szklanym ekranie, a więc kilkanaście lat związana jest ze stacją Polsat i do tej pory zebrała całe mnóstwo wiernych fanów, którzy chętnie śledzą jej życie w mediach społecznościowych.

Fani mają co oglądać, ponieważ gwiazda chętnie zamieszcza zarówno zdjęcia ukazujące sytuacje związane z pracą, jak i z życiem prywatnym.

Związana jest z Piotrem Jeżyną od roku 2011 – para doczekała się córki Róży, która niebawem skończy pięć lat. Mimo iż zazwyczaj rodzice ukrywali wizerunek córki w sieci, tak jednak tym razem dziennikarka postanowiła to zmienić!

Te fotki robią prawdziwy szał w sieci!

Ostatnio celebrytka zamieściła zdjęcia z córką - przebywają na placu zabaw, jednak to pięciolatka skradła to zdjęcie! Dziecko wyraźnie prezentuje grymas na twarzy, a na drugim zdjęciu ciągnie mamę w stronę huśtawek. Internauci byli rozbawieni tym uroczym obrazkiem!