Najnowsze fotografie przedstawiające córkę Julii Roberts robią w sieci prawdziwy szał! Nastolatka pojawiła się ostatnio na czerwonym dywanie na międzynarodowym festiwalu. Fani nie mogli oderwać od niej wzroku. Jest uderzająco podobna do mamy! Koniecznie zobacz te zdjęcia!

Julia Roberts bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych aktorek na całym świecie. Kobieta na szklanym ekranie zadebiutowała już w roku 1983 i od tej pory jej kariera tylko się rozpędza - grała w wielu kultowych amerykańskich filmach i serialach, jak “Notting Hill”, “Walentynki” czy “Cudowny chłopak”.

Kobieta zdecydowanie inaczej prowadzi swoje życie prywatne porównując je do życia innych celebrytów, gdyż nie słynie z licznych skandali i kontrowersji. W roku 2002 poślubiła reżysera filmowego Daniela Modera, z którym doczekała się trójki potomstwa – teraz tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę.

Córka Julii Roberts uderzająco podobna do mamy?

Ostatnio odbył się jeden z najbardziej prestiżowych festiwali na świecie. Festiwal Filmowy w Cannes zna niemalże każdy, zatem nic dziwnego, że pojawił się na nim mąż aktorki. Zaskoczenie jednak budził fakt, że przybył tam z... szesnastoletnią córką Hazel, która wbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Czy jest podobna do mamy?

Hazel Moder/ viva.pl