Całkiem nowe informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej mogą zaskoczyć naprawdę wiele osób! Czy małżeństwo księżnej Camilli i księcia Karola zbliża się do upadku? Wszystko na to wskazuje. Brytyjczycy nie mają wątpliwości. Pojawiły się plotki o niewiarygodnych zamiarach księżnej wobec jej męża... O czym mowa?

Rodzina królewska od wielu lat wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko ze strony Brytyjczyków, ale także społeczeństwa z całego świata oraz mediów. Powodem takiego stanu rzeczy są liczne kontrowersje oraz zaskakujące informacje, które raz po raz wypływają do mediów.

Związek księżnej Camilli i księcia Karola od wielu lat owiany był złą sławą - wszystko przez to, że para zaczęła ze sobą romansować jeszcze wtedy, kiedy Karol był żonaty. Z tego względu Camilla została znienawidzona przez Brytyjczyków. Teraz pojawiły się spekulacje o rozwodzie – o co chodzi?

Czy to koniec małżeństwa Camilli i Karola?!

Kiedy w mediach pojawiły się informacje o tym, że następcą tronu jest William, a nie Karol, księżna Camilla wpadła w furię. Jak donoszą media, postawiła Karolowi ultimatum – albo będzie się starał o tron, albo ona wyjawi światu wszystkie skrywane jeszcze tajemnice. Brytyjczycy są zszokowani tymi słowami i spekulują, że małżeństwo się rozpadnie!