Najnowsze informacje dotyczące jednego z najbardziej popularnych polityków w Polsce i Europie mogą mocno zaskoczyć! Donald Tusk podczas udzielania wywiadu w telewizji na żywo powiedział słowa, których niemalże nikt się nie spodziewał. Polityk zaczął... przepraszać! O co chodzi? Co takiego powiedział?

Donald Tusk – jak powszechnie wiadomo – w ostatnich miesiącach nad wyraz mocno cieszy się popularnością i zainteresowaniem ze strony zarówno Polaków, jak i mediów. Od dawna trwały spekulacje nad powrotem byłego premiera kraju do polskiej polityki, aż w końcu niedawno owe domysły zostały potwierdzone. Polityk Platformy Obywatelskiej powraca.

W związku z tym pojawiły się pierwsze spekulacje o startowaniu w kolejnych wyborach prezydenckich, lecz osoba bliska politykowi zaprzeczyła takim doniesieniom.

Donald Tusk przeprosił na wizji! O co chodzi?

Wczoraj, 16 lipca polityk udzielał wywiadu w programie “Fakty po faktach” w TVN24. Aby tam dotrzeć, musiał przylecieć samolotem z Gdańska do Okęcia, jednak liczne opóźnienia sprawiły, że... nie zdążył założyć garnituru, za co przeprosił na wizji!

- Z góry chciałem przeprosić za strój. To nie jest jakaś letnia ekstrawagancja. Wróciłem z urlopu, ale nie dlatego jestem w samej koszuli. Awaria samolotu spowodowała, że utkwiłem na Okęciu na długie godziny i jedyną możliwością było prosto z pokładu samolotu tutaj do was dojechać, ale w takim nieformalnym stroju. - powiedział.