Najnowsze fotki opublikowane w mediach społecznościowych Jakuba Rzeźniczaka oraz Magdaleny Stępień mówią same za siebie – zostali rodzicami! Internauci są poruszeni tym widokiem, lecz napawa ich także niesamowity smutek. O co chodzi?

Jakub Rzeźniczak, piłkarz należący do klubu Wisła Płock oraz Magdalena Stępień właśnie doczekali się pierwszego syna. Mimo iż ta wiadomość jest radosna, fani nie wyrażają tak wielkiej radości. Dlaczego?

Internauci są poruszeni

Należy zacząć od tego, że cały związek byłej uczestniczki popularnego programu “Top Model” oraz piłkarza owiany był wieloma kontrowersjami. Po kilku miesiącach związku okazało się, że mężczyzna dopuścił się zdrady. Potem jednak para wróciła do siebie dając sobie drugą szansę, a w sieci pojawiła się informacja o ciąży kobiety. Fani wtedy myśleli, że zakończą się więc spory między nimi.

- (…) Myślę, że dla każdego piłkarza i faceta który gra w piłkę tyle lat zawodowo, to syn to jest chyba spełnienie marzeń. Będzie mógł go pouczyć, pokazywać mu jak on spełniał tę pasję i to jest bardzo wzruszające, bo ja już nie mogę się doczekać tego momentu kiedy zobaczę ich dwóch biegających za piłką. - tak mówiła Magdalena Stępień jeszcze kilka miesięcy temu.

Okazało się jednak, że miesiąc temu para... rozstała się! Wczoraj zaś na świat przyszedł ich syn, a fani ubolewają z tego powodu, że rodzice chłopca pozostają w złych relacjach.

Magdalena Stępień/ jastrzabpost.pl