Najnowsza fotografia opublikowana w mediach społecznościowych przez Joannę Opozdę robi w sieci prawdziwą furorę. Gwiazda znajduje się na niej wraz z ukochanym, a fani nie mogą napatrzeć się na uczucie między nimi. Pojawiają się pierwsze spekulacje. O co chodzi? Czy para ukrywa jakąś tajemnicę przed Internautami?

Jak wiadomo, związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego wywołał w mediach oraz społeczności internetowej wiele skrajnych emocji – na początku fani dość sceptycznie i żartobliwie podchodzili do szybkiej zmiany partnerki przez aktora, potem jednak zauroczyli się tym obrazkiem.

Kiedy zaś para ogłosiła rozstanie, ponownie zaczęły się nieco prześmiewcze komentarze. Zimą jednak pojawił się oficjalny komentarz, że postanowili dać sobie drugą szansę. Tym razem fani zaczęli mocno ich wspierać w dalszej, wspólnej drodze.

Czy para coś ukrywa?!

Ostatnio Joanna Opozda wstawiła zdjęcie z ukochanym na wakacjach w Grecji. Oboje ubrani byli w czarne koszulki, a fani nie wiedzą, co to może oznaczać.

Co może być zaskakujące to fakt, że w mediach pojawiły się pierwsze spekulacje o... ślubie pary! Świadczyć o tym ma impreza w jednym z warszawskich klubów, na której bawiła się Joanna wraz z koleżankami - według relacji świadków jako jedyna ubrana była na biało, a na torcie pojawiła się figurka panny młodej.