Lista najbardziej głośnych i medialnych rozwodów w polskim show – biznesie nieustannie się wydłuża... Kto do niej należy oraz jest rekordzistą? Dlaczego celebryci decydują się na ten krok? Internauci za każdym razem zastanawiają się, co takiego było powodem owej decyzji...

Jak powszechnie wiadomo, informacja o zakończeniu związku małżeńskiego Martyny Wojciechowskiej oraz Przemka Kossakowskiego wprawiła w osłupienie niemalże wszystkich - zarówno fanów obojga podróżników, jak i media. Co było powodem rozstania? Nie wiadomo, lecz sądząc po wpisie w mediach społecznościowych, jaki zamieściła Wojciechowska, to ona została odrzucona. Fani jednak mocno ją wspierają.

W związku z tym Internauci zaczęli przypominać sobie inne zaskakujące rozwody w show – biznesie. Kto należy do listy najbardziej medialnych rozwodów?

Lista najpopularniejszych rozwodów w polskim show – biznesie

Na pierwszym miejscu plasuje się - jak nietrudno się domyślić - Michał Wiśniewski, który kończył związek małżeński aż... czterokrotnie!

Małgorzata Rozenek zaś rozwód wzięła dwa razy – podobnie jak Halynka Mlynkova.

Jednym z głośniejszych rozwodów - do którego tak naprawdę jeszcze nie doszło - jest ten Maryli Rodowicz. Jak donoszą media, jej sądowa batalia trwa... już pięć lat!