Najnowsze, nieprawdopodobne informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Czy książę Karol i księżna Camilla mają nieślubne dziecko? Wiele na to wskazuje! Na jaw wyszły całkiem nowe fakty, które dotychczas były skrywane. Internauci nie kryją szoku! To wręcz nieprawdopodobne.

Rodzina królewska skrywa wiele tajemnic, które raz po raz wypływają do mediów. Nic więc dziwnego, że społeczeństwo z całego świata bacznie śledzi ich losy i z niecierpliwością wyczekuje kolejnej zaskakującej i często kontrowersyjnej ciekawostki.

Ostatnio pewien mężczyzna zamieszkujący Australię wyznał, że... jest synem księcia Karola i księżnej Camilli! Czy to prawda?

Internauci są w szoku!

52 – letni Simon Dorante-Day uparcie twierdzi, że jego biologiczni rodzice są członkami królewskiej rodziny. Mężczyzna już trzykrotnie próbował udowodnić swoje poglądy w sądzie, jednak za każdym razem spotkał się z odmową.

Wyznaje, że jego adopcyjna babcia w młodości pracowała dla księcia Filipa, a ponadto jego rysy twarzy są podobne do domniemanych rodziców.

- Było mi to sygnalizowane przez całe dzieciństwo. Moi dziadkowie regularnie zabierali mnie do królewskiego klubu marynarki wojennej w Portsmouth, gdzie spotykaliśmy podejrzaną parę - wyznał.

Jak twierdzi, o całej sytuacji wiedziała także księżna Diana, która chciała ową sprawę wyjawić światu, lecz nie zdążyła ginąc tragicznie w wypadku samochodowym.

Internauci są zaskoczeni i zastanawiają się, czy to prawda?