Fotografia, która została wykonana zaledwie rok temu przez pewnego australijskiego fotografa obiegła cały świat. Historia jej powstania porusza i wyciska łzy. To naprawdę piękne, każdy musi to zobaczyć!

W sieci raz po raz można zobaczyć niesamowite fotografie czy nagrania, które - na pierwszy rzut oka - wydają się być nieprawdopodobne i sprawiają wrażenie przerobionych w różnych programach graficznych.

Kiedy jednak okazuje się, że nie zostały stworzone wskutek pracy grafika, budzą jeszcze większy podziw i niedowierzanie. Jedną z takich fotografii jest zdjęcie przedstawiające dwa urocze pingwiny, wykonane przez australijskiego fotografa, Tobiasa Baumgaertnera. Historia tego zdjęcia oraz zwierząt jest wręcz nie do wiary!

Przyjaźń czy miłość?

Fotografia przedstawia dwa przytulone do siebie pingwiny - samicę oraz samca, które stoją na wzgórzu i obserwują światła znajdującego się w oddali miasta Melbourne. Jak wyznaje sam fotograf, historia pingwinów jest smutna, lecz zarazem piękna - zarówno samiec, jak i samica stracili swoich poprzednich partnerów, a teraz wyglądają tak, jakby wzajemnie się pocieszali.

Wyznał także, że pingwinia para regularnie spotyka się na owym wzgórzu i godzinami obserwują rozświetlone miasto nocą. To naprawdę piękne!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY