Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych celebrytek, która swoją popularność zdobyła w “Królowych życia” właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska kupiła dom w odległym kraju. Czy to oznacza jej odejście z programu “Królowe życia”? Internauci są zaniepokojeni!

Jak powszechnie wiadomo, popularny program rozrywkowy emitowany na antenie TTV „Królowe życia” sprawił, że wiele osób nagle stało się rozpoznawalnymi i niezwykle popularnymi, zyskując miano celebryty.

Jedną z takich osób bez cienia wątpliwości jest Dagmara Kaźmierska, której udział w programie przysporzył wielu fanów oraz… propozycje aktorskie!

Jak donoszą media jednak, Dagmara Kaźmierska zakochała się w Egipcie - kupiła już tam dom oraz łódź, którą zamierza wozić turystów. Czy to oznacza koniec jej przygód w programie?!

Fani są zaniepokojeni!

Internauci nie kryją zasmucenia tymi donosami. Rafał Grabias, który również występował w owym programie wyznał, że bez Dagmary program straciłby oglądalność.

- Nie sądzę, żeby odeszła. To jest główny trzon tego, główny budulec. Więc jakby Dagmara opuściła program, to już nie będzie „Królowych Życia”. Ja z Gabrielem zakończyliśmy projekt, ale mam nadzieję, że zobaczę Gabriela z nowym partnerem w „Królowych Życia”. - powiedział.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY