Skrywane długo informacje dotyczące Marka Torzewskiego, jednego z najbardziej popularnych niegdyś wokalistów właśnie ujrzały światło dzienne. Kiedyś był wielką gwiazdą estrady, dziś jego życie wygląda zupełnie inaczej... Co takiego dzieje się z twórcą znanego hitu piłkarskiego?

Marek Torzewski jest postacią nie wszystkim znaną - szczególnie mocno i dobrze pamiętają go starsze pokolenia. Mimo iż swoją karierę wokalną rozpoczął już w wieku dziecięcym, to największy rozgłos i popularność przyniósł mu utwór “Do przodu Polsko” powstały w roku 2002.

Piosenka od razu wpadła w ucho Polakom i stała się hymnem polskiej reprezentacji piłki nożnej, który potem rozbrzmiewał przez wiele kolejnych lat przy okazji ważnych meczów.

Od dłuższego czasu jednak w mediach panuje cisza na temat Marka Torzewskiego. Jak wygląda jego życie?

Wiele przeciwności losu...

Marek Torzewski wraz z rodziną od wielu lat mieszka w Belgii. Jak donoszą media, od dwóch lat w życiu muzyka nie dzieje się zbyt dobrze – Torzewski zmaga się z nowotworem, a ponadto został oskarżony o przywłaszczenie 4500 zł, które zostały przelane na jego konto omyłkowo. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zdecydował o ukaraniu muzyka karą grzywny.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY