Uwaga! Bardzo ważna informacja dla niemalże wszystkich. Opublikowany w sieci komunikat, którego nadawcą jest Jarosław Kaczyński budzi zaniepokojenie. Internauci nie kryją przerażenia całą sytuacją. O czym mowa?

Dziś, 18 czerwca 2021 roku na oficjalnej stronie rządu pojawiło się ważne oświadczenie i informacja, którą przekazał sam Jarosław Kaczyński.

Jak brzmi oświadczenie, polityk poinformował, iż polscy urzędnicy, ministrowie, a także posłowie padli ofiarą masowych ataków cybernetycznych. Hakerzy włamali się na skrzynki mailowe, a także media społecznościowe polityków i innych ważnych osobistości w kraju.

Tego nikt się nie spodziewał!

Jak donosi dalsza część komunikatu, okazuje się, że hakerzy atakują z terenów... Rosji! Internauci nie kryją zaskoczenia i zaniepokojenia tą sytuacją!

- Analiza naszych służb oraz służb specjalnych naszych sojuszników pozwala na jednoznaczne stwierdzenie, że atak cybernetyczny został przeprowadzony z terenu Federacji Rosyjskiej. Jego skala i zasięg są szerokie. Obecnie prowadzone są działania wyjaśniające, ale także zabezpieczające dowody. Apeluję do wszystkich o rozwagę (...) - brzmi fragment komunikatu zamieszczonego na rządowej stronie.

Jarosław Kaczyński/ screen yt

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY