Najnowsza fotografia opublikowana w mediach społecznościowych Piotra Żyły zaskoczyła niemalże wszystkich! Skoczek przebywa aktualnie w pięknym i malowniczym miejscu. Fani są zachwyceni i zazdroszczą tak wspaniałych widoków. Koniecznie zobacz ową fotkę!

Jak wiadomo, Piotr Żyła jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych skoczków naszej kadry. Mężczyzna zasłynął nie tylko z uwagi na spektakularne osiągnięcia, ale przede wszystkim ze względu na charakter, poczucie humoru i optymistyczne podejście do życia.

Niemal za każdym razem, kiedy Piotr Żyła udziela wywiadu, nagranie staje się tak zwanym viralem, czyli zabawnym filmikiem krążącym po sieci.

Poza swoją karierą, osobowością Żyła zdobył także rozgłos dzięki... burzliwej relacji z byłą żoną, Justyną. Teraz jednak – jak można zauważyć z mediów społecznościowych skoczka - układa sobie życie z nową partnerką i emanuje szczęściem.

Fani zazdroszczą pobytu w tak pięknym miejscu!

Ostatnio Piotr Żyła opublikował nad wyraz zaskakującą fotografię. Mężczyzna podczas upałów chłodzi się w wartkim nurcie malowniczej rzeki. Co prawda, skoczek nie podał lokalizacji, jednak można domyślać się, że otaczająca go przyroda również prezentowała się niezwykle.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY