Najnowsze informacje o dziennikarzu, Tomaszu Lisie mogą mocno zaskoczyć wiele osób! Mężczyzna postanowił przerwać trwające milczenie i w dość dosadnych i mocnych słowach wypowiedział się o Lidii Staroń. Internauci nie kryją zdumienia! O czym mowa?

Jak wiadomo, Tomasz Lis należy do najbardziej popularnych i lubianych dziennikarzy w kraju, który raz po raz komentuje to, co aktualnie dzieje się na polskiej scenie politycznej. Dziennikarz znany jest z mocnych słów, którymi niejednokrotnie celował w danych polityków.

Tym razem wypowiedział się o Lidii Staroń - kandydatki na Rzecznika Praw Obywatelskich. Nie szczędził słów!

Padły mocne słowa!

Dziennikarz skomentował ostatnią wypowiedź Lidii Staroń, która przepełniona była licznymi błędami czy chaotycznym sposobem mówienia. Jak usprawiedliwiały ją niektóre osoby, kobieta przeszła udar, jednak Tomasz Lis również, dlatego postanowił zabrać głos w sprawie.

- Łączenie jakości występu pani Staroń w senacie z przebytym przez nią udarem jest niesmaczne i paskudne. Wobec niej i mniej więcej stu tysięcy Polaków rocznie, których ten dramat dotyka. Udar to nie powód do kpin i prostackie wytłumaczenie czyichś ewentualnych deficytów. Ale to także nie alibi dla niekompetencji - napisał na Twitterze.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY