Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych i uznanych dziennikarek Telewizji Polskiej właśnie wyciekły do mediów! Czy Danuta Holecka odchodzi z “Wiadomości”?! Internauci nie mają nawet najmniejszych wątpliwości. O co chodzi? Dlaczego dziennikarka od dłuższego czasu nie pojawiła się w programie informacyjnym?

Danuta Holecka to postać, którą kojarzy niemalże każdy. Dziennikarka związana była z Telewizją Polską od trzydziestu lat i figurowała w najważniejszych programach informacyjnych zyskując miano jednej z najbardziej profesjonalnych dziennikarek w swojej branży.

Od kwietnia jednak kobiety nie można ujrzeć w “Wiadomościach”. Z początku brak obecności dziennikarki nie wzbudził zdziwienia, gdyż urlop należy się każdemu, jednak minęły już niemal dwa miesiące, a kobiety nadal nie ma. Czy to oznacza, że pożegnała się z Telewizją Polską?

Danuta Holecka skończyła pracę w TVP?

Jak donoszą informatorzy, w czerwcu raczej nadal się nie pojawi. Związane jest to jednak ze stanem zdrowotnym dziennikarki. Nie oznacza to jednak, że kobieta skończyła współpracę z TVP.

- Nie wiadomo, czy będzie prowadzić program w tym miesiącu. W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie. Nieobecność Holeckiej jest związana z powodami zdrowotnymi, nie kadrowymi - wyjawił jeden z dziennikarzy TVP.