Najnowsze informacje dotyczące byłego małżeństwa, Zbigniewa Zamachowskiego oraz Moniki Richardson, które właśnie wyciekły do mediów mogą mocno szokować! Mężczyzna został przyłapany przez paparazzi na przebywaniu nieopodal domu byłej ukochanej, podczas gdy... jej nie było w mieszkaniu, ponieważ przebywa na wakacjach! Co to oznacza? Internauci nie kryją zaskoczenia!

Kiedy w mediach zaczęły pojawiać się domysły o rozstaniu Moniki (wówczas) Zamachowskiej oraz Zbigniewa Zamachowskiego, niemalże nikt nie mógł w to uwierzyć. Przez wiele lat para uchodziła za idealne małżeństwo pozbawione wad.

Po oficjalnym potwierdzeniu doniesień przez samych celebrytów, a także zmianie nazwiska dziennikarki oraz jej oświadczeń w tej kwestii wszystko stało się jasne. Małżeństwo przestało być w związku.

Ostatnio pisaliśmy, że Zbigniew Zamachowski szybko znalazł pocieszenie, ponieważ paparazzi przyłapało go na okazywaniu czułych gestów tajemniczej kobiecie. Okazuje się, że Monika Richardson także już spędza czas u boku nowego partnera.

Zamachowski pod domem Richardson pod jej nieobecność!

Jak donoszą media, Monika Richardson wraz z nowym partnerem wyjechała na egzotyczne wakacje za granicę, a tymczasem... pod jej domem kręcił się jej były partner, Zbigniew Zamachowski.

Kiedy prezenterka została o tym powiadomiona, sama była w szoku!

- Mam nadzieję, że tylko odbiera resztę swoich rzeczy z piwnicy, a nie wchodzi do mieszkania podczas mojej nieobecności (...) Przecież w styczniu się wyprowadził i w domu nie ma już żadnych jego rzeczy - powiedziała.