Najnowsze informacje o rodzinie Izabeli Janachowskiej oraz jej męża właśnie pojawiły się w sieci! Małżeństwo w jednym z udzielonych wywiadów postanowiło szczerze odpowiedzieć na pytania dotyczące powiększenia rodziny. Wyznali, że to bardzo możliwe!

Izabela Janachowska największą sławę zyskała w roku 2014, kiedy to zaczęła prowadzić programy telewizyjne o tematyce ślubnej. Niewiele osób wie jednak, że kobieta przez wiele lat trenowała taniec, w którym odnosiła sukcesy w skali międzynarodowej.

Prywatnie znajduje się w związku małżeńskim z Krzysztofem Jabłońskim, polskim milionerem, a w roku 2019 doczekali się syna, Christophera. Izabela otwarcie mówi o tym, jaki jest dwulatek – okazuje się, że jest nad wyraz spokojnym i dobrym dzieckiem.

Nic więc dziwnego, że wśród fanów zaczęły pojawiać się pytania o powiększenie rodziny. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć.

Czy Christopher doczeka się rodzeństwa?

Jak mówi sama Janachowska, wraz z mężem nie wykluczają takiej opcji.

- Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch - mówi Janachowska.

Mąż celebrytki, Krzysztof Jabłoński dodaje zaś, że mógłby mieć nawet trójkę dzieci.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY