Najnowsze informacje dotyczące Barbary Kurdej – Szatan, jej męża, a także drugiej pary – Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej właśnie pojawiły się w mediach! Paparazzi przyłapało owe dwie pary na wspólnym spędzaniu wieczoru na mieście. Jak widać, doskonale bawili się w swoim towarzystwie! Internauci są mocno zaskoczeni!

Zarówno pierwsza z wymienionych par, jak i druga należy do najbardziej popularnych i uwielbianych małżeństw w polskim show – biznesie. Internauci z wielką chęcią śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych - zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych.

Choć w sieci często występuje wymiana zdań między znanymi osobami, tak jednak okazuje się, że celebryci lubią spędzać ze sobą czas i darzą się sympatią także poza wirtualnym światem. Dowodem na to są ostatnie fotki, jakie udało się zrobić na mieście Dowborom i Szatanom.

Bawili się wyśmienicie!

Jak wiadomo, ostatnie dni w Polsce są nad wyraz ciepłe i przyjemne – niemalże wszyscy pokładają nadzieję, że w końcu przyjdzie upragnione lato. Nic więc dziwnego, że każdy chce wyjść na zewnątrz i skorzystać z pięknej pogody – dodatkowe luzowanie obostrzeń tym bardziej temu sprzyja.

W sobotni wieczór właśnie z tej pięknej pogody postanowili skorzystać Dowborowie oraz małżeństwo Szatanów, do których potem dołączyła Maria Niklińska oraz Marysia Sadowska z mężem.

Spotkanie na mieście/ pudelek.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY