Najnowsze informacje dotyczące jednego z najlepszych dziennikarzy w sieci, Szymona Jadczaka właśnie pojawiły się w mediach. Mężczyzna stanął na ślubnym kobiercu, a cała ceremonia transmitowana była na żywo w Internecie! Fani byli wręcz zachwyceni! Jeden aspekt jednak szczególnie mocno zwrócił ich uwagę... O co chodzi?

Szymon Jadczak jest uznanym i cenionym w branży dziennikarskiej profesjonalistą, który przez wiele lat pracował dla stacji TVN. Od jakiegoś czasu zaś związany jest z Wirtualną Polską.

Jego wybranka, Justyna Suchecka również jest dziennikarką, która pracuje dla TVN24. Ostatnio para wzięła ślub cywilny na warszawskiej Pradze, a sama ceremonia wywołała sporo emocji. Dziennikarze postanowili transmitować wydarzenie w sieci, a widzów mieli całe mnóstwo!

Nic nie wzbudzałoby zdziwienia, poza jednym małym elementem...

Nietypowy dodatek do stroju!

Jak wiadomo, nowoczesne śluby mają to do siebie, że Państwo Młodzi coraz częściej stawiają na nietypowe i oryginalne dodatki do ubioru. W tym przypadku Panna Młoda postanowiła ubrać beżową sukienkę, a Pan Młody... jaskrawe, zielone buty sportowe do garnitutu! Trzeba przyznać, że taki wybór był bardzo odważny, lecz przypadł do gustu Internautom!

Szymon Jadczak/ pudelek.plJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY