Najnowsze informacje dotyczące syna Edyty Górniak właśnie ujrzały światło dzienne. Nastolatek zebrał się na bardzo odważne i zaskakujące wyznanie w sieci. Jego słowa dotyczyły posiadania wykształcenia wyższego. Internauci nie kryją oburzenia tymi słowami - natychmiast posypała się lawina komentarzy! O co chodzi?

Allan Krupa to szesnastoletni syn Edyty Górniak, który powoli zyskuje coraz większą popularność w sieci i coraz częściej publicznie zabiera głos w różnych sprawach. Nastolatek staje się influencerem, a jego grono fanów nieustannie się powiększa.

Chłopak dojrzewa, nic więc dziwnego, że Internauci są ciekawi jego poglądów w różnych kwestiach. Ostatnio zadali mu pytanie dotyczące studiów, lecz jego odpowiedź zaskoczyła wszystkich!

Tego nikt się nie spodziewał!

Kiedy jeden z Internautów zapytał o dalszą edukację Allana Krupy, ten odpowiedział, iż jego zdaniem studia to strata czasu!

- Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu. Na pewno chciałbym osiągnąć jakiś sukces związany z muzyką. Tak naprawdę pół życia pracuję na to, więc zobaczymy - powiedział.

Fani przyznali jednogłośnie, że nie mając majętnych rodziców studia są konieczne, aby uzyskać dobrze płatną pracę.

Allan Krupa/ pudelek.pl


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY