Najnowsze informacje dotyczące syna Krzysztofa Krawczyka mocno niepokoją i smucą... Pasmo nieszczęść, jakie go spotkało okazuje się nie mieć końca. Okazuje się, że mężczyzna właśnie po raz kolejny doznał niepowodzenia. Internauci są zszokowani tym, przez co musi przechodzić...

Po odejściu Krzysztofa Krawczyka w mediach raz po raz zaczęły pojawiać się nieznane dotychczas fakty z życia prywatnego piosenkarza. Okazało się, że jego jedyny biologiczny syn jest osobą niepełnosprawną oraz mieszka w malutkim mieszkaniu ze stryjem oraz jego rodziną, poza tym musi utrzymywać się z renty wynoszącej zaledwie 1000 złotych, gdyż ze względu na swój stan zdrowia nie jest zdolny do pracy.

Niedawno pisaliśmy, że relacje piosenkarza z synem nie były zbyt dobre, przez co nie został nawet wspomniany w testamencie.

Okazuje się, że ciężkie życie syna artysty skazane jest na liczne niepowodzenia – ostatnio po raz kolejny doznał przykrej sytuacji...

Internauci są w szoku

Krzysztof Krawczyk Junior ostatnio poinformował za pośrednictwem Facebooka, że ktoś ukradł mu rower – ten środek komunikacji pomagał mu w rehabilitacji, teraz jednak został go pozbawiony... Internauci nie mogą się nadziwić i nie kryją oburzenia tym, co spotyka syna artysty przez te wszystkie lata.