Najnowsze, nieznane do tej pory informacje dotyczące rodziny Soni Bohosiewicz właśnie ujrzały światło dzienne. Po wielu latach tajemnicy wyszło na jaw to, kim jest mąż aktorki! Kobieta przez wiele lat ukrywała swoją prywatność, teraz zaś można się mocno zaskoczyć!

Sonia Bohosiewicz jest postacią, którą zna niemalże każdy. Bez najmniejszych wątpliwości można uznać ją za jedną z najbardziej popularnych i szanowanych aktorek polskiej sceny teatralnej, ale także kinowej. Za swoje umiejętności aktorskie kobieta zdobyła całe mnóstwo nagród i wyróżnień.

Mimo tego, że Sonia Bohosiewicz pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami tym, co spotyka ją w życiu, tak jednak są to tematy stricte dotyczące obszaru zawodowego. Aktorka dotychczas nie pokazywała swojej rodziny - męża ani dzieci, trzymając swoje życie prywatne w cieniu.

Wiadomo, kim jest jej mąż!

Dopiero ostatnio wyszło na jaw, kim jest mąż aktorki. Okazuje się, że partner artystki, Paweł Majewski jest synem znanego reżysera Janusza Majewskiego oraz popularnej fotografki Zofii Nasierowskiej.

Zawodowo Paweł Majewski działa na rynku nieruchomości, prowadzi własną sieć restauracji, a także jest właścicielem agencji aktorskiej.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY