Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej lubianych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych Telewizji Polskiej, Beaty Sadowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Niegdyś kobieta uważana była za jedną z najlepszych w swym fachu, potem nagle zrezygnowała z pracy w telewizji i dziś odrzuca wszelkie propozycje. Co stało się z Beatą Sadowską - gdzie mieszka i czym się zajmuje?

Beata Sadowska bez cienia wątpliwości należy do grona popularniejszych i bardziej uznanych prezenterek telewizyjnych. Mimo iż wydawać by się mogło, że była prowadząca program “Pytanie na śniadanie” jeszcze niedawno figurowała na ekranach telewizorów, tak nie ma jej w TVP... już dziewięć lat!

Okazuje się, że prezenterka postanowiła wybrać całkiem inną ścieżkę rozwoju. O czym mowa?

Założyła własną działalność, mieszka na wsi w górach

Beata Sadowska wyszła za Pawła Kunachowicza - alpinistę i prawnika, z którym zamieszkała w małej wiosce w francuskich Alpach.

W kwestii zawodowej – kobieta wraz ze swoją przyjaciółką założyła spółkę “Mentalist”, gdzie przeprowadza wywiady ze znanymi osobami, a także doradza w sprawach samoakceptacji. Jak sama przyznała, jest szczęśliwa, że wybrała taką drogę kariery, a wszelkie propozycje powrotu do TVP odrzuca.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY