Najnowsze informacje dotyczące bohaterów jednego z najbardziej lubianych programów rozrywkowych “Chłopaki do wzięcia”. W życiu uczestników nastąpiły spore zmiany! Czy wreszcie spotkała ich wielka miłość? Fani śledzą ich losy z zapartym tchem i nie mogą doczekać się, aż ich idole w końcu będą w szczęśliwym związku!

Program “Chłopaki do wzięcia” - podobnie jak inne programy dotyczące poszukiwania miłości, na przykład “Rolnik szuka żony” jest jednym z najchętniej oglądanych programów w telewizji.

Polacy uwielbiają śledzić perypetie uczestników na drodze w poszukiwaniu tej prawdziwej, jedynej miłości, której nie było im dane zaznać dotychczas w życiu.

Okazuje się, że ostatnio zaszły pewne zmiany u uczestników - o co chodzi?

Czy w końcu odnaleźli prawdziwą miłość?

Karina i Stefan to jedni z bardziej lubianych uczestników programu - są rodzeństwem i oboje poszukują swojej drugiej połówki. Na początku ubolewali na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej.

Teraz zaś okazuje się, że zarówno mężczyzna, jak i kobieta nie mogą nadążyć z odpisywaniem na wiadomości! To dobry znak - być może na ich drogach pojawią się odpowiednie osoby. Fani mocno trzymają za nich kciuki i życzą jak najlepiej!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY