Najnowsze informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Okazuje się, że Meghan Markle miała wymyślone bardzo nietypowe przezwisko pośród członków royalsów. Internauci nie kryją zaskoczenia! Nikt nie spodziewał się, że ktoś może dać jej taki pseudonim! Zaskakujący jest także fakt, kto go wymyślił!

Brytyjska rodzina królewska niejednokrotnie zaskakuje od lat – liczne kontrowersje czy niespodziewane wydarzenia skupiają wokół siebie media z całego świata, a także zainteresowanie społeczeństwem.

Jedną z najgłośniejszych spraw bez wątpienia było odłączenie się Meghan i Harry’ego od rodziny królewskiej - do tego czasu uważano, że Meghan i jej teścia, księcia Karola łączyła bardzo przyjacielska relacja.

Nietypowe przezwisko!

Synowa tak dobrze dogadywała się z ojcem swojego męża, że ten wymyślił dla niej nietypowe przezwisko. Okazuje się, że Meghan Markle wśród członków rodziny królewskiej była nazywana... Wolfram! Internauci nie kryją ogromnego zdziwienia! Kto by pomyślał...

- Karol nazwał ją po metalu "jest twarda i nieugięta". Wolfram jest najsilniejszym naturalnie występującym metalem na świecie - jak donosi "Daily Express".


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY