Najnowsze i bardzo zaskakujące informacje dotyczące jednego z najbardziej lubianych przez Polaków programów telewizyjnych. Jedna z uczestniczek została właśnie publicznie upokorzona przez partnera. Internauci wprost nie mogą w to uwierzyć! O co chodzi? Co takiego zrobił mężczyzna?

“Sanatorium miłości” wraz z “Rolnik szuka żony” są jednymi z najchętniej oglądanych programów emitowanych przez Telewizję Polską. Polacy uwielbiają oglądać perypetie zwykłych ludzi i ich drogę do odnalezienia prawdziwej miłości.

W każdej edycji pojawiają się osoby, które szczególnie mocno zapadają w pamięć widzom - jedną z takich par była Jadwiga Schwebs – Kostkiewicz, która jest tancerką oraz zabiegający o jej względy w programie motocyklista, Zdzisław Wasiak. Wszystko wskazywało na to, że para utrzyma dobre relacje także po programie, jednak prawda okazała się być inna...

Nikt się tego nie spodziewał!

Jak donoszą media, para tuż po programie... zerwała kontakt! Okazuje się, że Zdzisław nie tylko porzucił Jadwigę, ale wrócił do swojej dawnej partnerki. Kiedy jednak Jadwiga liczyła przynajmniej na przyjaźń i zaprosiła go na swoje urodziny, mężczyzna nie dotarł! Fani trzymają kciuki za swoją idolkę i życzą jej znalezienia prawdziwej miłości!