Jeden z gdańskich szpitali cieszy się negatywną opinią. Wszystko za sprawą wstrząsających treści, które ujawniły rodziny przebywających tam pacjentów. To się w głowie nie mieści.

Horror w gdańskim szpitalu. Rodziny pacjentów przekazały wstrząsające informacje

Karetka, koronawirus/ https://serwisy.gazetaprawna.pl/
Karetka, koronawirus/ https://serwisy.gazetaprawna.pl/
Karetka, koronawirus/ https://serwisy.gazetaprawna.pl/

Bliscy pacjentów leczonych w jednym z gdańskich szpitali przekazały wstrząsające wiadomości. Okazuje się, że w placówce dochodziło do skandalicznych zachowań i zaniedbań ze strony personelu. Sprawą zajęła się “Interwencja”, która otrzymała informacje od bliskiego pewnej pacjentki. Kobieta zmarła mimo iż była już przygotowana do wypisu.

Mama pana Artura, który zgłosił sprawę mediom przebywała w gdańskim szpitalu w lutym. Kobieta była w stałym kontakcie z synem.

- Mama leżała w swoich odchodach przez sześć godzin, bo nikt nie podszedł do niej, żeby zmienić pieluchę. [...] Do tego padały teksty typu: „podnieś tę starą d**ę”, „przesuń starą d**ę”, „podnieś się, grubasie” - relacjonuje mężczyzna.

To, co mówi syn zmarłej 69-latki pokrywa się z opowieściami innych osob, ktore przezyly podobny koszmar w gdańskiej placówce.

Szpital. Screen:RMF.24
Szpital. Screen:RMF.24
Szpital. Screen:RMF.24JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY