Niedawno Donald Tusk po raz kolejny został dziadkiem. Jego córka Kasia urodziła bowiem swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka ma imię Liliana. Dumny dziadek często pokazuje ją w swoich mediach społecznościowych. Jak się jednak okazuje być może polityk zostanie wkrótce dziadkiem po raz kolejny!

Dzień dziecka u Donalda Tuska

Donald Tusk/ instagram: donaldtusk
Donald Tusk/ instagram: donaldtusk
Donald Tusk/ instagram: donaldtusk

Najczęściej widzimy Donalda Tuska w bardzo oficjalnych i poważnych sytuacjach. Polski polityk często bierze udział w międzynarodowych spotkaniach, na których omawiane są najważniejsze bieżące sprawy dla Unii Europejskiej, a nawet świata.

Tym bardziej wyjątkowe są prywatne zdjęcia, które czasami publikuje w internecie. Zdarza się, że chwali się na Instagramie chwilami spędzonymi ze swoimi uroczymi wnukami i resztą rodziny. W takim wydaniu Donald Tusk wydaje się bardzo ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Widać, że czas spędzony z najmłodszymi członkami rodziny daje mu wiele radości.

Dziś z okazji Dnia Dziecka na Instagramie polityka pojawiło się urocze zdjęcie. Donald Tusk postanowił odtworzyć fotkę sprzed kilkunastu lat, na której to pozuje ze swoją córką. Tym razem na barkach Donalda Tuska zamiast Kasi znalazła się Liliana - wnuczka polityka.

- To samo zadanie od lat, a koń coraz bardziej przygarbiony. Dla taty i dziadka Dzień Dziecka trwa całe życie - czytamy.