Aż ciężko uwierzyć w to, co wydarzyło się na antenie pewnego programu. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Podczas nagrania na żywo ekipie przydarzyła się niebywała wpadka. Co się stało?

Wpadka argentyńskiej prezenterki
Wpadka argentyńskiej prezenterki

Wielka wpadka prezenterki

Naturalnym jest, że programy nagrywane na żywo nie zawsze są idealne – często na skutek ludzkiego błędu zdarzają się spore wpadki, przejęzyczenia czy nawet podawanie błędnych informacji wynikające z niewiedzy (lub niekiedy celowe).

Jednak wydarzenia tego typu są już zdecydowanie rzadsze. Tym bardziej zdumiewające jest, co wydarzyło się podczas nagrania na żywo

Wpadka argentyńskiej prezenterki
Wpadka argentyńskiej prezenterki

Młoda prezenterka argentyńskiej telewizji właśnie ma swoje piec minut. Wszystko za sprawą wpadki a może raczej bardzo skąpej wiedzy. Kobieta podczas jednego z programów musiała poinformować o śmierci… Williama Shakespeare'a. Nie trudno sie domyslic, ze nie chodzi o słynnego pisarza, który zmarł 400 lat temu a jedną z pierwszych osób zaszczepionych przeciw Covid-19.

Nagranie w błyskawicznym tempie obiegło światowe media. O wpadce prezenterki mowi juz niemalze caly swiat. Noelia Novillo ma właśnie swoje wymarzone pięć minut sławy.