Ta nieprawdopodobna sytuacja miała miejsce niedawno. Pewna kobieta marzyła o weselu jak z bajki. Pieniądze na ceremonię zdobyła w nieprawdopodobny sposób... Nikt nie mógł w to uwierzyć! O co chodzi?

Zdecydowana większość kobiet na świecie wyobraża sobie swój ślub oraz wesele jako wyjątkową ceremonię, a nawet najpiękniejszy dzień w życiu. Wiele z nich chce, aby jak najbardziej zadziwić i zachwycić gości. Niestety oczywistym jest fakt, iż im bardziej wymyślna i luksusowa oprawa imprezy, ty bardziej wiąże się to z ogromnymi kosztami...

Pewna kobieta z Wielkiej Brytanii marzyła o luksusowym weselu jak z bajki - chciała urządzić je tak, jak nikt inny. Pragnęła, aby wszystko sprawiało wrażenie przepychu i luksusu. Wraz z partnerem nie miała jednak wystarczająco dużo oszczędności, aby pozwolić sobie na taką imprezę. Wymyśliła jednak sposób na ich zdobycie, który zszokował wszystkich...

Nikt nie miał pojęcia, że kłamie!

Toni Standen, bo o niej mowa, aby zdobyć pieniądze na wesele zorganizowała zbiórkę pieniędzy wmawiając wszystkim, że... ma nowotwór mózgu i kości!

Okazuje się, że kobieta na zbiórce zarobiła ponad 42 tysiące złotych, a tym samym oszukała zarówno całą rodzinę, przyjaciół, jak i Internautów. Sędzia skazał ją na pięć miesięcy pozbawienia wolności.

Toni Standen/ tvp.info