Najnowsze informacje o Pawle Deląg właśnie wypłynęły na światło dzienne. Ten nieznany prędzej niemalże nikomu fakt może mocno zaskoczyć! Kto by przypuszczał!

Paweł Deląg bez cienia wątpliwości to postać, którą zna niemalże każdy. Mężczyzna należy do grona najbardziej popularnych i lubianych aktorów polskich od wielu lat, a jego kariera nieustannie się rozwija.

Aktor zadebiutował już w roku 1993 na deskach teatru, gdzie od pierwszego momentu pojawienia się na scenie zyskał spore grono fanów. W tym samym roku również pojawił się pierwszy raz na dużym ekranie grając w filmie “Lista Schindlera”.

Po debiucie kariera aktora nabrała bardzo szybkiego tempa i raz po raz otrzymywał kolejne propozycje grania w dużych produkcjach filmowych, jak i popularnych serialach polskich.

Prywatnie Paweł Deląg był w związku z modelką Kasią Gajdarską, z którą doczekał się syna Pawła, który ma już 28 lat. Dziś aktor pozostaje w związku z inną kobietą, lecz właśnie wyszedł na jaw zaskakujący fakt.

Paweł Deląg ma drugiego syna?!

Okazuje się, że prawdopodobnie tak! Jedna z zaprzyjaźnionych dziennikarek aktora w jednym z wywiadów zapytała go, jakim jest ojcem, skoro ma dwóch synów - tym samym na światło dzienne wyszła tajemnica o drugim potomku aktora!

Jak donoszą media, drugi syn celebryty ma na imię Mikołaj i ma 20 lat.