Niesamowita nowina w rodzinie byłego premiera, Donalda Tuska. Córka polityka, Kasia Tusk spodziewa się drugiego dziecka! To już oficjalnie potwierdzona informacja. Internauci są zachwyceni! Wspaniałe wieści!

Kasia Tusk bez wątpienia należy do jednej z najbardziej zagadkowych postaci w Internecie. Blogerka zaczynała swoją działalność w sieci jeszcze długo przed rozpowszechnieniem się profesji influencera, która dziś jest powszechnie znana i obecna.

Córka byłego premiera od lat zamieszcza w sieci swoje stylizacje i poleca różne firmy skupiając wokół siebie mnóstwo fanów oddanych od dawna. Nie pokazuje jednak zbyt wiele z życia prywatnego. Jakiś czas temu wspominaliśmy, że internauci dowiedzieli się o ślubie czy ciąży blogerki długo po owych wydarzeniach.

Tym razem jednak jest inaczej!

Kasia Tusk w drugiej ciąży

Już od jakiegoś czasu spostrzegawcze oczy fanek dostrzegły luźniejsze stylizacje, a także nietypowe zachowania swojej idolki, które mogły wskazywać na ciążę.

Okazało się, że ich przypuszczenia były trafne, a potwierdziła je sama teściowa blogerki!

– Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy! - mówiła mama Stanisława Cudnego, męża Kasi Tusk.