Najnowsze informacje dotyczące aktora, Zbigniewa Zamachowskiego, które właśnie wyciekły do mediów mogą mocno zaskoczyć! Mężczyzna został przyłapany przez paparazzi na okazywaniu czułych gestów wobec tajemniczej kobiety. Czy to nowa partnerka aktora? Fani nie mają najmniejszych wątpliwości!

Kiedy w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje o rozstaniu Moniki Zamachowskiej (aktualnie Richardson) oraz Zbigniewa Zamachowskiego, niemalże nikt nie mógł w to uwierzyć. Przez wiele lat para uchodziła za idealne małżeństwo pozbawione wad.

Po oficjalnym potwierdzeniu doniesień przez samych celebrytów, a także zmianie nazwiska dziennikarki oraz jej oświadczeń w tej kwestii wszystko stało się jasne. Do mediów wyciekły informacje o zdradzie Zamachowskiego z Gabrielą Muskałą.

Ostatnio jednak mężczyzna został przyłapany na mieście z... kimś innym!

Czy to nowa partnerka Zamachowskiego?

Jak donosi czasopismo “Twoje Imperium”, okazywali sobie czułe gesty i długo rozmawiali. Fani nie mają najmniejszych wątpliwości, że coś ich łączy!

- Uśmiechali się do siebie i rozmawiali, intensywnie przy tym gestykulując. Aktor parokrotnie położył rękę na plecach swej rozmówczyni, zaś jej dłoń w pewnym momencie wylądowała na jej ramieniu! - donosi tabloid.

Zbigniew Zamachowski/ screen youtube