Niezwykle smutna i zatrważająca zarazem wiadomość dla wszystkich kinomaniaków. Jak donoszą media, jednego z najpopularniejszych aktorów nie ma już pośród nas... Zagrał w kultowym filmie, każdy go znał! To ogromna strata... Fani z całego świata nie mogą uwierzyć w to, co mu się przytrafiło. O kim mowa i co takiego się wydarzyło?

W mediach na całym świecie właśnie pojawiła się przerażająca wiadomość. 29 maja 2021 roku miała miejsce straszna katastrofa lotnicza, w której zginęła cała załoga i pasażerowie maszyny. Wśród nich znajdował się jeden z najbardziej popularnych aktorów na świecie...

Joe Lara zginął w katastrofie lotniczej

Joe Lara, 58 – letni amerykański aktor grał między innymi w kultowym i uwielbianym przez miliony osób filmie “Tarzan na Manhattanie” z 1989 roku. Ponadto, mężczyzna był także wokalistą wykonującym muzykę z gatunku country.

Wraz ze swoją żoną Gwan Shamblin Lara doczekali się córki. Kilka dni temu małżeństwo wraz z innymi pięcioma osobami udali się w podróż lotniczą, która zakończyła się fatalnie.

Niedługo po starcie maszyna runęła prosto do jeziora. Jak donoszą media, niestety nikt nie przeżył owej katastrofy. Ta tragiczna sytuacja miała miejsce w miejscowości Smyrna w stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych.

Joe Lara/ screen yt