Najnowsze i mocno zaskakujące wieści dotyczące rodziny Rafała Brzozowskiego właśnie wyciekły do mediów. Okazuje się, że zawód ojca piosenkarza może mocno zaskoczyć! Kim zatem jest mężczyzna?

Rafał Brzozowski bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych i rozpoznawalnych postaci w polskim show – biznesie. Piosenkarz stał się obiektem ogromnego zainteresowania mediów i Polaków szczególnie w ostatnich tygodniach ze względu na rozstanie z partnerką po wielu latach, a także występ na Eurowizji.

Porażka odniesiona na Konkursie Piosenki Eurowizji sprawiła, że Polacy zaczęli ochoczo komentować zarówno sam występ celebryty, jak i jego ogólną twórczość czy osobę. W związku z tym pojawiło się znacznie większe niż zazwyczaj zainteresowanie życiem prywatnym gwiazdora.

Trzeba przyznać, że dotychczas Brzozowski mocno bronił swojej prywatności, lecz ostatnio do mediów wypłynęła bardzo zaskakująca informacja dotycząca ojca piosenkarza.

Kto by pomyślał!

Jak się okazuje, ojciec Rafała Brzozowskiego także jest osobą publiczną, jednak nie jest związany z branżą muzyczną, a... zapasami! Zdzisław Brzozowski odnosił sukcesy zarówno na Mistrzostwach Polski, jak i Świata.