Najnowsze, zaskakujące informacje na temat Ojca Tadeusza Rydzyka właśnie pojawiły się w sieci. Prokuratura staje w obronie duchownego? Internauci nie kryją oburzenia całą sytuacją! O co chodzi?

Jeden z najbardziej zaskakujących duchownych, który w ostatnich latach niejednokrotnie zadziwił swoim zachowaniem bądź kontrowersyjnymi słowami – Tadeusz Rydzyk – po raz kolejny staje w centrum zainteresowania mediów.

Pochodzący z Torunia założyciel Radia Maryja oraz fundacji Lux Veritatis mimo częstych skandali i kontrowersji wywołanych swoimi czynami bądź wypowiedziami nadal skupia wokół swojej osoby bardzo wielu wyznawców, którzy nie widzą w zachowaniu redemptorysty nic zadziwiającego.

Prokuratura broni duchownego?

Od roku 2016 trwa istna sądowa batalia – stowarzyszenie Watchdog Polska złożyło oskarżenie w stronę Lux Veritatis o to, że nie udziela publicznych informacji na temat wydawania publicznych pieniędzy.

Jak donoszą media, prokuratura w Warszawie już dwukrotnie odmówiła zajmowania się ową sprawą. Członkowie stowarzyszenia Watchdog Polska jednogłośnie twierdzą, że prokuratura zachowuje się tak, jakby broniła Tadeusza Rydzyka. Internauci nie kryją oburzenia całą sytuacją!