Zaskakująca i zarazem przerażająca historia przydarzyła się w jednej z rodzin. Wszyscy byli pewni, że należąca do rodziny seniorka zmarła przegrywając walkę z chorobą. Tuż przed jej pogrzebem jednak... otworzyła oczy! To nieprawdopodobne! Koniecznie przeczytaj tę historię...

Jak wiadomo, ostatnia droga osoby bliskiej zawsze wzbudza wiele przykrych emocji. Ciężko jest pogodzić się z odejściem ważnej dla nas osoby.

Trwająca od ponad roku pandemia groźnego koronawirusa na całym świecie zebrała spore żniwo zabierając ze sobą tysiące osób. W szczególności były to osoby starsze, słabsze i obarczone innymi poważnymi schorzeniami.

W przypadku tej rodziny również wszyscy myśleli, że kobieta zmarła w wyniku zachorowania na COVID-19. Prawda okazała się być zupełnie inna...

Nikt się tego nie spodziewał - kobieta nagle otworzyła oczy!

Ta nieprawdopodobna sytuacja przytrafiła się w Indiach. 76 – letnia Shakuntala Gaikwad chorowała na koronawirusa. Na początku maja jej stan bardzo się pogorszył, a po niedługim czasie w szpitalu uznano ją za zmarłą.

Rodzina kobiety postanowiła skremować jej zwłoki przed pochowaniem seniorki, lecz tuż przed spaleniem ciała... kobieta otworzyła oczy i zaczęła płakać! To było naprawdę przerażające, lecz na szczęście wszystko skończyło się dobrze.