Uwaga! Ważna informacja dla wszystkich fanów kultowego serialu “M jak Miłość”. Fabuła serialu raz po raz ukazuje liczne wzloty i upadki w związku Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Czy to oznacza, że prywatnie także przechodzą kryzys? Koniecznie przeczytaj, jest wypowiedź aktora w tej sprawie!

Jak wiadomo pośród fanów uwielbianego serialu “M jak Miłość”, Mikołaj Roznerski oraz Adriana Kalska oboje są aktorami i poznali się na planie serialu „M jak Miłość”. Para nie dość, że w serialu gra zakochanych, tak również pozostaje w związku w życiu prywatnym. To sprawia, że widzowie jeszcze bardziej są przekonani co do ich uczuć.

Ostatnio jednak pojawiły się zaskakujące zwroty akcji w produkcji. Serialowa Iza i Marcin przechodzą poważny kryzys, a Iza wyjeżdża do Francji. Czy to oznacza, że para rozstaje się w serialu, a powodem takiego stanu rzeczy są prywatne kłopoty w związku?

Cała prawda wyszła na jaw!

Mikołaj Roznerski postanowił przerwać milczenie i wyznał całą prawdę. Okazuje się, że... prywatnie ich związek ma się bardzo dobrze, a fani nie mają powodów do obaw!

- (...) Owszem, gramy to co gramy, ale w domu jest piknie. Piknie jest w domu! U Mikołaja i Ady jeden z lepszych sezonów w życiu - mówi Roznerski.