Nieprawdopodobna sytuacja miała miejsce w jednej ze szkół średnich. Nastolatek podczas zajęć wychowania fizycznego nagle, z niewiadomych przyczyn poczuł się źle, po czym stracił przytomność. To, co powiedział po przebudzeniu wprawiło wszystkich w osłupienie! Niemalże nikt nie mógł w to uwierzyć... Ta historia zmusza do większych refleksji i przemyśleń...

Ta zaskakująca historia przytrafiła się w jednej ze szkół w miejscowości Brownwood w stanie Teksas w Stanach Zjednoczonych. 17 – Zack Clemens przebywał wtedy na lekcji wychowania fizycznego. Nastolatek odznaczał się nad wyraz dobrą kondycją fizyczną, reprezentował nawet szkołę w futbolu amerykańskim.

Niestety, tego dnia z niewiadomych przyczyn chłopak poczuł się źle i stracił przytomność...

Reanimacja trwała naprawdę długo!

Nauczyciel nastolatka od razu przystąpił do reanimacji i wezwał pogotowie. Jak się okazuje, czynności życiowe powróciły dopiero po 20 minutach!

Po tym czasie nastolatek zaczął opowiadać, że jego dusza spotkała mężczyznę z brodą, w długich włosach i o niebieskich oczach. Wyznał także, że ów mężczyzna przemówił do niego zapewniając, że wszystko będzie dobrze. Od tej pory Zack stał się osobą niezwykle pobożną i uduchowioną.

Wypadek/ pexels.com