Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w nagannych warunkach. Nie jada nawet ciepłych posiłków.

Krzysztof Krawczyk Junior żyje w nędzy

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka na jaw wychodzą kolejne fakty z życia muzyka. Wiele kontrowersji wzbudza jego relacja z synem. Jak mieliśmy okazję zobaczyć w reportażu Uwagi, Krzysztof Junior żyje w tragicznych warunkach.

Zmarły Krzysztof Krawczyk miał za sobą kilka małżeństw. Muzyk doczekał się tylko jednego dziecka. Jego syn Krzysztof Junior był owocem związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak. Jak się okazuje Krawczyk Junior nie ma gdzie mieszkać. Nie może także liczyć na spadek. Krzysztof Junior nie ma praktycznie gdzie mieszkać.

47-letni syn muzyka aktualnie mieszka w maleńkim pokoju który zajmuje w mieszkaniu wujka. Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w nagannych warunkach. Nie jada nawet ciepłych posiłków. W sieci pojawiła się zbirka, która ma pomoc mężczyźnie stanąć na własnych nogach.

Zbigniew Rabiński, menadżer Krzysztofa Cwynara i współzałożyciel Stowarzyszenia Studia Integracji, który chętnie pomaga muzykowi w znalezieniu własnego lokum wyznał w rozmowie z Faktem, ze to nie koniec problemów Juniora. Syn Krawczyka potrzebuje także pieniędzy na jedzenie i leki.

– Pieniądze będą przeznaczone na bieżące potrzeby Krzysztofa Igora. Na ubrania, leki, żywność, bo przecież on nie ma nic. On nie je nawet ciepłych posiłków. Funkcjonuje, ale to wszystko nie wygląda dobrze. Miał małą lodóweczkę w mieszkaniu po dziadkach, ale teraz tam nie mieszka, bo się boi – powiedział w rozmowie z Faktem.

Jak informował portal "Życie": SMUTNY FINAŁ POSZUKIWAŃ 11-LETNIEGO SEBASTIANA. CHŁOPCA NIE MA WŚRÓD NAS! POLICJA ZATRZYMAŁA SPRAWCĘ. ZNANA JEST MROCZNA PRZESZŁOŚĆ MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

Portal "Życie" pisał również: KRYSTYNA PAWŁOWICZ W MOCNYCH SŁOWACH ZWRÓCIŁA SIĘ DO ROBERTA LEWANDOWSKIEGO! SĘDZIA CHCE RADZIĆ SŁAWNEMU PIŁKARZOWI? POJAWIŁ SIĘ WAŻNY APEL