Spotykaliśmy się z żoną przez około 8 lat, a potem postanowiliśmy się pobrać. Zawsze była piękna i zadbana. Szczupła, z długimi włosami i piękną buzią. Wszyscy moi przyjaciele byli zazdrośni. Zawsze mówili, że mam szczęście.

Przez pierwsze dwa lata małżeństwa moja żona nadal dbała o siebie. Zawsze wyglądała pięknie. Zarówno w domu, jak i na przyjęciach. Wszyscy mówili, że była idealną żoną. Gotowała przepysznie, a w domu zawsze panował porządek. Nie było żadnych skarg, żadnych kłótni. Ale pewnego dnia wszystko się zmieniło.

Kiedy moja żona urodziła dziecko bardzo zmieniła się. Przestała o siebie dbać. Ciągle zmęczona, domagała się uwagi. Z każdym dniem stawała się coraz gorsza. Całkowicie przestała gotować i cały czas była zajęta dzieckiem. Pewnego dnia zdecydowałem się na rozwód. W końcu nie było już idealnej żony.

Zacząłem żyć nowym życiem. Znalazłem ładną dziewczynę, ale nie mieliśmy miłości. Byliśmy szczęśliwi, ale nie było miłości. A wczoraj przypadkowo zobaczyłem moją byłą żonę. Byłem naprawdę zszokowany.

Zamiast grubej i brzydkiej kobiety była moja prawdziwa żona. Ładna i szczęśliwa. Wyglądała idealnie. Piękna, zadbana, o idealnej figurze i włosach. Śmiała się i bawiła z naszym synem. Obok niej był mężczyzna. Objął ją i pocałował. Zadzwoniłem do naszych wspólnych znajomych i zapytałem, jak ona żyje i kim on jest.

Okazało się, że 4 miesiące po naszym rozstaniu rozpoczęła nowy związek. Szybko znalazła dla mnie zastępstwo. Mężczyzna był bogaty. Kochał ją i dziecko. Po rozmowie z przyjaciółmi zdałem sobie sprawę, że muszę odzyskać rodzinę. Będę walczył za żonę i syna.

Jak myśliсie: mam rację?

Jak informował portal "Życie": CZY SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA OTRZYMA JAKIKOLWIEK SPADEK PO OJCU? WIADOMO JUŻ, JAK WYGLĄDA TESTAMENT ZNANEGO MUZYKA

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

Portal "Życie" pisał również: KASIA TUSK WRAZ Z RODZINĄ SPĘDZA WAKACJE W NIEZWYKLE LUKSUSOWYCH WARUNKACH. GDZIE OBECNIE PRZEBYWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE MICHAELA SCHUMACHERA? NA TEMAT STANU ZDROWIA ZNANEGO SPORTOWCA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ OSTATNIO PREZYDENT FIA