Najnowsze informacje dotyczące rodziny aktorki, Joanny Kurowskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Córka kobiety zebrała się na szczere wyznanie dotyczące studiów aktorskich. Wspomniała także, że znajduje się w jednej grupie z synem Doroty Szelągowskiej! Co o nim sądzi?

Joanna Kurowska należy do grona najbardziej popularnych i lubianych aktorek polskiej sceny teatralnej, kabaretowej oraz telewizyjnej. Kobieta doczekała się jednej córki, Zofii Świątkiewicz, która jest owocem małżeństwa ze zmarłym w 2014 roku Grzegorzem Świątkiewiczem.

Ostatnio Zosia zebrała się na szczere wyznanie dotyczące studiów.

Nauka zdalna jest ciężka!

Jak sama wyznała, w zeszłym roku rozpoczęła studia aktorskie, jednak przez zdalny tryb zajęć nie było łatwo.

- Od dwóch tygodni mamy normalne, stacjonarne studia w szkole. Przygotowujemy się do egzaminów, ale miesiące spędzone online były straszne. Czułam się jak wariatka. Mówiłam do siebie, śpiewałam do kamery. Było to wyzwanie i muszę przyznać, że trochę się zawiodłam, ale już jest lepiej. - wyznała.

Powiedziała także, że jest w jednej grupie z Antkiem Sztabą, synem Doroty Szelągowskiej. Stwierdziła, że chłopak jest bardzo zdolny, przystojny i darzą się wzajemnie sympatią.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY