Najnowsze fotografie opublikowane przez Izabelę Janachowską w jej mediach społecznościowych wręcz zachwycają! Specjalistka w organizacji ślubów celebruje drugie urodziny synka. Okazuje się, że kobieta potrafi organizować każdą imprezę, nie tylko ślub, ponieważ fotki z urodzin są czarujące! Internauci są zachwyceni motywem przewodnim uroczystości. Koniecznie musisz zobaczyć te fotografie!

Izabela Janachowska rozpoznawalność zyskała w roku 2014, kiedy to zaczęła prowadzić programy telewizyjne o tematyce ślubnej. Mało kto wie jednak, że kobieta przez wiele lat trenowała taniec, w którym odnosiła sukcesy w skali międzynarodowej.

Prywatnie znajduje się w związku małżeńskim z Krzysztofem Jabłońskim, polskim milionerem. To właśnie ich ślub był zalążkiem zainteresowania tą tematyką. Para w roku 2019 doczekała się syna, Christophera.

Urodziny jak z filmu!

Ostatnio syn małżeństwa, Christopher obchodził drugie urodziny, a z tej okazji Izabela zamieściła na swoim Instagramie kilka zdjęć z imprezy. Postanowili urządzić urodziny w “pszczółkowym” stylu – trzeba przyznać, że te fotografie budzą ogromny zachwyt! Widać, że Janachowska zna się na urządzaniu każdej uroczystości, nie tylko ślubów!


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY