Najnowsze informacje dotyczące księcia Williama właśnie pojawiły się w mediach. Mężczyzna zebrał się na niesamowicie poruszające wyznanie dotyczące odejścia jego matki, księżnej Diany. Po 24 latach milczenia wreszcie wyznał nieznaną dotychczas prawdę. Te słowa bardzo poruszają...

Brytyjska rodzina królewska od wielu lat pozostaje “na świeczniku” mediów z całego świata. Liczne skandale, kontrowersje i zaskakujące zwroty akcji powodują, że perypetie rodziny na przestrzeni lat są niezwykle interesujące dla społeczności na świecie.

Wydarzeniem, które najmocniej wstrząsnęło zarówno Brytyjczykami, jak i ludźmi z innych krajów była tragiczna śmierć księżnej Diany w roku 1997. Jest to w dalszym ciągu szokujące i nieprawdopodobne, a kolejne dotychczas nieznane fakty z życia księżnej zaskakują jeszcze bardziej.

Poruszające wyznanie księcia Williama

Ostatnio książę William, po 24 latach od śmierci matki przerwał milczenie i wyznał, co czuł, kiedy w wieku zaledwie 12 lat dowiedział się o tym tragicznym wydarzeniu.

- Byłem w Barmoral, kiedy powiedziano mi, że moja matka nie żyje. Byłem w szoku. Wyciszenie znalazłem w kościółku Crathie Kirk. W tamtych mrocznych dniach żalu, szkocki pejzaż przyniósł mi pocieszenie i otuchę. Zawsze będę czuł głęboką więź ze Szkocją – powiedział książę William.