Całkiem nowe informacje dotyczące Krystyny Loska właśnie wypłynęły na światło dzienne – to może zaskoczyć naprawdę sporo osób! Okazuje się, że kobieta powraca do show-biznesu! Fani nie kryją ogromnej radości. Co takiego będzie robić dawna prezenterka telewizyjna?

Krystyna Loska to dawna prezenterka telewizyjna i dziennikarka, która największą popularność i lata świetności przeżywała od lat 60. XX wieku do roku 1994 – wtedy postanowiła udać się na w pełni zasłużoną emeryturę.

Jej córką jest - również znana wszystkim, ceniona dziennikarka – Grażyna Torbicka, która z kamerami związana jest już od roku 1985! W zeszłym roku, w związku z dynamicznie rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa Krystyna Loska wprowadziła się do domu córki, która opiekowała się matką w tym ciężkim czasie.

Okazało się, że podczas spędzania wspólnie czasu w ich głowach zrodził się pewien pomysł!

Krystyna Loska powraca do pracy!

Podczas wielu pogawędek i wspominania dawnych czasów kobiety uznały, że Krystyna Loska może ponownie spróbować swoich sił w branży. Nawiązały zatem kontakt ze studiem zatrudniającym lektorów i... udało się! Krystyna Loska będzie udzielać swojego głosu w nowej pracy!