Najnowsze informacje dotyczące uczestników jednego z najbardziej popularnych i lubianych programów rozrywkowych “Chłopaki do wzięcia” mogą zaskoczyć naprawdę sporo osób! Mężczyźni pokazują swoje nieznane dotychczas oblicza. Takich nikt ich nie widział! Koniecznie zobacz, co takiego ukrywali do tej pory bądź co się u nich zmieniło!

Program “Chłopaki do wzięcia” emitowany na kanale Polsat Play od prawie dziesięciu lat z każdą kolejną edycją wzbudza ogromne emocje i gromadzi przed telewizorami tłumy widzów. Polacy uwielbiają oglądać miłosne perypetie, wzloty i upadki “chłopaków”, do których zyskują sympatię już od pierwszego odcinka.

Ostatnio jednak nastąpiły pewne zmiany u znanych uczestników. O czym mowa?

Co takiego dzieje się u “chłopaków”?

Jak donoszą media, w życiu Łukasza w końcu pojawiła się partnerka. Mężczyzna wyznał, że dzięki niej nie myśli nawet o swoim hobby.

Kolejny z uczestników zaś, Henryk wyznał, że jego sytuacja nieco się zmieniła. Dotychczas rozchwytywany przez kobiety... teraz zaś sam musi ubiegać się o ich względy, gdyż panie zdecydowanie rzadziej się do niego odzywają!

Ostatni z “chłopaków”, Patryk pokazał swoje nieco inne oblicze. Wyznał, że uwielbia przebywać pośród kwiatów oraz słuchać muzyki poważnej! Prawdziwy romantyk!


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY