Nieprawdopodobna sytuacja przytrafiła się jednemu z małżeństw. Kiedy para postanowiła udać się do restauracji na kolację, sądzili, iż będzie to rutynowe, zwykłe wyjście. Bardzo się pomylili, gdyż ten wieczór z całą pewnością zapamiętają na długie lata! Zachowanie kelnera sprawiło, że nie mogli uwierzyć w to, co widzą! Co tam się właściwie wydarzyło?

Perfekcyjne małżeństwo przez wiele lat jest marzeniem wielu osób. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że aby uczucie między dwojgiem ludzi było wciąż takie samo, związek należy nieustannie pielęgnować i dbać o ustalone prędzej zwyczaje.

W przypadku tego małżeństwa udaje się to doskonale – osiemdziesięcioletni Phyllis oraz Robert Hidden z Wielkiej Brytanii w dalszym ciągu regularnie udają się na randki uchodząc za wspaniałe małżeństwo. Niestety, jedno z ich wyjść nie zakończyło się zbyt przyjemnie...

Zachowanie kelnera było skandaliczne!

Okazuje się, że po powrocie do domu i sprawdzeniu rachunku z restauracji w miejscu, gdzie znajduje się numer stolika widniał napis “starzy ludzie”.

- Dostałam furii. To skandaliczne zachowanie. To karygodne, żeby określać ludzi w taki sposób. Powinno się zaznaczać numer stolika, a nie stosować określenia na klientów. Nikt nie powinien być definiowany ze względu na wiek - wyznała kobieta.

Para zgłosiła zażalenie w restauracji, a także opisała całą sytuację w mediach.

Seniorzy/ pixabay.com