Po występie Rafała Brzozowskiego na tegorocznej Eurowizji raz po raz w sieci pojawiają się różne komentarze. Jedną z osób, która postanowiła wyrazić swoją opinię na temat występu jest Michał Szpak. Padły mocne słowa! Internauci podzielają jego opinię. O co chodzi?

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbył się w Rotterdamie już od wielu miesięcy budził ogromne kontrowersje w Polakach. Dzięki preselekcji na reprezentantkę Polski została wybrana Alicja Szemplińska, jednak z niewiadomych przyczyn wybór ten został zmieniony na Rafała Brzozowskiego.

Sam fakt wyboru kandydata przez Telewizję Polską wywołał ogromne poruszenie, a Internauci nie kryli niezadowolenia oraz nie wróżyli Brzozowskiemu dostania się do finału.

Kiedy ich przepowiednie okazały się trafne, w sieci wylała się lawina komentarzy w stronę TVP. Jednym z komentujących był Michał Szpak.

Padły mocne słowa!

Michał Szpak, jak się okazuje, nie szczędził w słowach. Artysta uznał wystąpienie Rafała Brzozowskiego za porażkę, co spowodowane było brakiem urządzenia preselekcji. Celebryta wyznał, że Polska zajmowała wyższe miejsca wtedy, kiedy to publiczność wybierała reprezentantów każdego roku. Internauci podzielają opinię piosenkarza.