Najnowsze informacje dotyczące aktora, Sebastiana Fabijańskiego oraz Julii Kuczyńskiej mogą nieco zaskoczyć. Aktor postanowił szczerze wypowiedzieć się o związku z blogerką. Wyznał całą prawdę o uczuciach do partnerki – co takiego powiedział?

Jak wiadomo, związek Sebastiana Fabijańskiego i Julii Kuczyńskiej należy do najbardziej zagadkowych i zaskakujących relacji w polskim show – biznesie. Od samego początku związek owiany był ogromną tajemnicą i ani influencerka, ani aktor publicznie nie wypowiadali się na ten temat.

Zaskoczeniem było również pojawienie się ich potomka we wrześniu ubiegłego roku, gdyż Maffashion bardzo dokładnie skrywała ciążę przez cały czas jej trwania.

Mimo iż para nie wypowiada się publicznie na temat ich związku, Sebastian Fabijański postanowił ostatnio zrobić wyjątek.

Fabijański szczerze o swoich uczuciach

W jednym z udzielonych wywiadów aktor wyznał, dlaczego nie składa publicznych deklaracji o jego związku z blogerką.

- Uważam, że jest coś fałszywego i bezsensownego w publicznych deklaracjach. Zwłaszcza, jeśli intensywnie i głośno opowiadasz o swojej miłości pod wpływem jakiegoś uniesienia czy w pierwszych tygodniach fascynacji tą drugą osobą. (...) Bo ja mogę coś deklarować na dzień dzisiejszy, ale w internecie zostanie to na zawsze i nikt nie dopisze przy tym małej gwiazdki z wyjaśnieniem: "ej, mordeczki, to jest stan na dzisiaj, weźcie pod uwagę, że za chwilę może być inaczej". - mówi Fabijański.